Prodejna: Klatovská třída 26, Plzeň

košík je prázdný

STONZ BOTY TODDLER OWL S VLOŽKOU v.M-XL

KANADSKÝ VÝROBEK. SPODNÍ ČERNÁ VRSTVA SAHAJÍCÍ DO VÝŠKY 2.5cm OCHRANÍ CHODIDLO PŘED VLHKOSTÍ A SKVĚLE PŮSOBÍ PROTISKLUZOVĚ. HORNÍ LÁTKA ZAJISTÍ OCHRANU PROTI VODĚ, OVŠEM NENÍ TO GORETEX.....
STONZ BOTY TODDLER OWL S VLOŽKOU v.M-XL
1839,00 Kč
Prodejní cena1103,40 Kč
Celková sleva-735,60 Kč
VELIKOST
48h.gif
Zákazník má 30 dnů na vrácení zboží
Popis

BOTIČKA JE UVNITŘ MÍRNĚ ZATEPLENÁ, TAK ABY SE DALA NOSIT I NA BOSO ZA PODZIMNÍHO/JARNÍHO POČASÍ. V BOTÁCH SE CHODÍ NA BOSO, V PONOŽKÁCH A VIDĚL JSEM ZÁROVEŇ OBUTÉ JEŠTĚ JEDNY BOTY. PROČ? NEVÍM, ALE JEDNO JE JISTÉ, TYHLE BOTY MAJÍ SPOSTU ÚŽASNÝCH MOŽNOSTÍ JAK JE VYUŽÍT. MAMINKY MAJÍ SPOUSTU NÁPADŮ.

ŠEV PODEŠVE A SVRŠKU NENÍ PODLEPENÝ, MŮŽE PROPOUŠTĚT VODU. TAKÉ HORNÍ LÁTKA NENÍ S MEMBRÁNOU.

NA BOTKÁCH JSOU DVĚ STAHOVACÍ GUMIČKY. PRVNÍ JE NAD NÁRTEM A JE VELMI PRAKTICKÁ. TYHLE BOTY SE KUPUJÍ VĚTŠÍ A ABY SE NEVYZOUVALI, STÁHNETE GUMIČKU A TÍM NEPADAJÍ. DRUHÁ JE NA HORNÍM KONCI KOMÍNU, ZASTRČÍTE KALHOTY A MŮŽETE JÍT LUMPAČIT. JEŠTĚ POGUMOVANÉ KALHOTY A ....:-)

ZBOŽÍ BUDE NA PARAGONU ZAPSANÉ TAKTO: SAMOTNÁ OBUV PO SLEVĚ ZA 628,- SAMOTNÉ VLOŽKY ZA 475,-  CENY LZE UPLATNIT POUZE PŘI NÁKUPU CELÉ SADY. 

VNITŘNÍ DÉLKA A ŠÍŘKA:

M-135mm-80mm

L-155mm-85mm.

XL-172mm-90mm.

V CENĚ SADY BOTY S VLOŽKAMA JSOU ORIGINÁL VLOŽKY STONZ. DOPORUČUJI ZAKOUPIT NA ZAČÁTKU ZIMY S NORMÁLNÍM NADMĚRKEM V ZATEPLENÉ VLOŽCE. VLOŽKY JSOU KRATŠÍ NEŽ OBUV. NA JAŘE AŽ BUDE TEPLO, VYNDÁTE VLOŽKU, TÍM ZÍSKÁTE DELŠÍ PROSTOR NA NOŠENÍ. TAK PŘI VYŠŠÍ INVESTICI BUDOU DLOUHO VYUŽITELNÉ.

VNITŘNÍ DÉLKA STÉLKY A ŠIŘKA:

M-115mm-80mm

L-140mm-85mm

XL-155mm-85mm